Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Sushi 1

Domek SUSHI 1 je inspirován účelnými japonskými stavbami, které beze zbytku využívají malý prostor. Stavba je zhotovena z CLT panelů šíře 125 cm z lepeného dřevěného masivu.

Přehledné pravoúhlé členění prostoru je základem mnoha variant úpravy vnitřních dispozic. Ve výchozí verzi je domek rozdělen na funkční zóny, které jsou odděleny vstupní chodbou a vnitřním schodištěm. Interiér prvního nadzemního podlaží tvoří vstup s odkládacími prostory a technickými prvky, kuchyňský kout s jídelním prostorem a obývací prostor. Technická místnost a wc jsou oddělené, vybavené toaletou, umývadlem, pračkou, bojlerem. Ve vestavěném patře je umístěna ložnice se šatními skříněmi i malý pracovní kout. Dále se zde nachází koupelna se sprchovým koutem a umývadlem. Vnitřní prostor je bohatě prosvětlený a propojený s venkovní terasou. Komfort bydlení doplňuje řada chytrých řešení ovládaných i aplikací z mobilního telefonu.

SMILE 1 je vhodným konceptem pro výstavbu v okrajových městských částech. Je alternativně určen pro řadovou zástavbu.

Domky AKORAT dodáváme vybavené včetně interiéru a spotřebičů.

Pro domovní instalace používáme prvky ABB (zásuvky, vypínače, ostatní elektroinstalace).

Stavba je standardně založena na vrutech či patkách (alternativně může být řešena betonovou základovou deskou). Obvodové stěny jsou opláštěny dřevovláknitou izolací. Provětrávaná fasáda je osazena skleněnými panely s keramickým potiskem. Alternativně lze použít klasické materiály: dřevo, cementovláknité desky, bond nebo jiné materiály.

Domek je vytápěn elektrickým podlahovým topení a dotápěním klimatizace (v komfortním provozu do -5°C) případně sálavým panelem. Konfiguraci lze měnit či upravit např. instalací krbových kamen apod.

Stavba je realizována montáží – suchou cestou.

SUSHI1 /S  | Zastavěná plocha 24.80 m²  | Podlahová plocha 31.65 m²

SUSHI1 /M | Zastavěná plocha 27.88 m² | Podlahová plocha 36.71 m²

SUSHI1 /L | Zastavěná plocha 34.87 m² |  Podlahová plocha 46.34 m²

SUSHI1 /XL individuální projekt

Výška 5.00 m (celková) 4.60 m (vnitřní)

Date

6. 10. 2021

Category

Rozpracované