Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Sushi 2

Domek SUSHI 2 vychází z konceptu stavby SUSHI 1. Odlišuje se zejména prolínáním dvou prostorů, z nichž jedna část je bohatě prosklená. SUSHI 2 má navíc šikmou střechu. Stavba je zhotovena z CLT panelů šíře 125 cm.

Atypické členění prostoru nabízí překvapivé možnosti. Ve výchozí verzi je domek rozdělen na funkční zóny, které jsou odděleny vstupní chodbou a vnitřním schodištěm. Interiér prvního nadzemního podlaží tvoří vstup s odkládacími prostory a technickými prvky, kuchyňský kout s jídelním prostorem a obývací prostor. Technická místnost a wc jsou oddělené, vybavené toaletou, umývadlem, pračkou, bojlerem. Ve vestavěném patře je umístěna ložnice se šatními skříněmi i malý pracovní kout. Dále se zde nachází koupelna se sprchovým koutem a umývadlem. Vnitřní prostor je bohatě prosvětlený a propojený s venkovní terasou. Komfort bydlení doplňuje řada chytrých řešení ovládaných i aplikací z mobilního telefonu.

Domky AKORAT dodáváme vybavené včetně interiéru a spotřebičů.

Pro domovní instalace používáme prvky ABB (zásuvky, vypínače, ostatní elektroinstalace).

Stavba je standardně založena na vrutech či patkách (alternativně může být řešena betonovou základovou deskou). Obvodové stěny jsou opláštěny dřevovláknitou izolací. Provětrávaná fasáda je osazena skleněnými panely s keramickým potiskem. Alternativně lze použít klasické materiály: dřevo, cementovláknité desky, bond nebo jiné materiály.

Domek je vytápěn elektrickým podlahovým topení a dotápěním klimatizace (v komfortním provozu do -5°C) případně sálavým panelem. Konfiguraci lze měnit či upravit např. instalací krbových kamen apod.

Stavba je realizována montáží – suchou cestou.

 

SUSHI2 /S  | Zastavěná plocha 24.91 m²  | Podlahová plocha 28.94 m²

SUSHI2 /M | Zastavěná plocha 31.92 m² | Podlahová plocha 38.42 m²

SUSHI2 /L | Zastavěná plocha 36.00 m² |  Podlahová plocha 43.80 m²

SUSHI2 /XL individuální projekt

Výška 4.98 m (celková) 4.62 m (vnitřní)

Date

6. 10. 2021

Category

Rozpracované