Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Smile

Domek SMILE má půdorys ve tvaru písmene „L“. Základním stavebním prvkem zůstávají CLT panely šíře 125 cm z lepeného dřevěného masivu.

Domek je rozdělen na 3 funkční zóny, které jsou odděleny vstupní chodbou a vnitřním schodištěm. Interiér prvního nadzemního podlaží tvoří vstup s odkládacími prostory a technickými prvky, kuchyňský kout s jídelním prostorem a obývací prostor. Oddělená koupelna je vybavena sprchovým koutem, umývadlem, toaletou a pračkou. Ve vestavěném patře je umístěna ložnice se šatními skříněmi i malý pracovní kout. Vnitřní prostor je prosvětlený čelní prosklenou stěnou a je propojený s venkovní terasou. Komfort bydlení doplňuje řada chytrých řešení ovládaných i aplikací z mobilního telefonu.

SMILE je vhodným konceptem pro sdružování domků v řadové zástavbě.

Domky AKORAT dodáváme vybavené včetně interiéru a spotřebičů.

Pro domovní instalace používáme prvky ABB (zásuvky, vypínače, ostatní elektroinstalace).

Stavba je standardně založena na vrutech či patkách (alternativně může být řešena betonovou základovou deskou). Obvodové stěny jsou opláštěny dřevovláknitou izolací. Provětrávaná fasáda je osazena skleněnými panely s keramickým potiskem. Alternativně lze použít klasické materiály: dřevo, cementovláknité desky, bond nebo jiné materiály.

Domek je vytápěn elektrickým podlahovým topení a dotápěním klimatizace (v komfortním provozu do -5°C) případně sálavým panelem. Konfiguraci lze měnit či upravit např. instalací krbových kamen apod.

Stavba je realizována montáží – suchou cestou.

SMILE /S  | Zastavěná plocha 24.93 m²  | Podlahová plocha 30.18 m

SMILE /M | Zastavěná plocha 30.75 m² | Podlahová plocha 40.56 m²

SMILE /L | Zastavěná plocha 36.96 m² |  Podlahová plocha 47.97 m²

SMILE /XL individuální projekt

Výška 4.99 m (celková) 4.55 m (vnitřní)

 

Date

6. 10. 2021

Category

domek-akorat