Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Sunny

Domky SUNNY stavíme z CLT panelů šíře 125 cm. Dominantou stavby se stává prosklená plocha s výškou téměř 5 m. Ta zajišťuje příliv slunce v obytném prostoru. Posuvné dveře v hliníkovém rámu otevírají pohodlný přístup na terasu.

Interiér prvního nadzemního podlaží tvoří vstupní chodba s vestavěnými úložnými prostory, koupelna se sprchovým koutem, umývadlem, toaletou a pračkou, vybavený kuchyňský kout s jídelním prostorem a obývací prostor. Ve vestavěném patře najdete ložnici se šatními skříněmi a pracovní kout. Interiér je propojený s venkovní terasou. Komfort bydlení doplňuje řada chytrých řešení ovládaných i aplikací z mobilního telefonu.

Domky AKORAT dodáváme vybavené včetně interiéru a spotřebičů.

Pro domovní instalace používáme prvky ABB (zásuvky, vypínače, ostatní elektroinstalace).

Stavba je standardně založena na vrutech či patkách (alternativně může být řešena betonovou základovou deskou). Obvodové stěny jsou opláštěny dřevovláknitou izolací. Provětrávaná fasáda je osazena skleněnými panely s keramickým potiskem. Alternativně lze použít klasické materiály: dřevo, cementovláknité desky, bond nebo jiné materiály.

Domek je vytápěn elektrickým podlahovým topení a dotápěním klimatizace (v komfortním provozu do -5°C) případně sálavým panelem. Konfiguraci lze měnit či upravit např. instalací krbových kamen apod.

Stavba je realizována montáží – suchou cestou.

SUNNY /S  | Zastavěná plocha 24.8 m²  | Podlahová plocha 31.34 m

SUNNY /M | Zastavěná plocha 39.13 m² | Podlahová plocha 49.45 m²

SUNNY /L | Zastavěná plocha 56.58 m² |  Podlahová plocha 71.50 m²

SUNNY /XL individuální projekt

Výška 5.00 m (celková) 4.54 m (vnitřní)

Date

28. 3. 2016

Category

domek-akorat